Dhurata arrin këtë sukses me këngën e re
Sharr Travel

Dhurata arrin këtë sukses me këngën e re

Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Dhurata Dora publikoi këngën e re, “Ferrari”. Ani pse vetëm dy ditë kaluan qysh prej kur u publikua kënga e re e saj, ajo po pritet shumë mirë nga fansat e artistes. Vetëm brenda kësaj periudhe ajo arriti mbi 1 milion klikime me këngën e re.

“Ferrari, 1 milion. Faleminderit”, shkroi ajo krahas fotografisë.
 
Tekstin e këngës e ka shkruar Dhurata Dora dhe Tonic & Denk, beatin e ka bërë Djr Beatz, Tonic dhe Bannzz, ndërsa miksimin dhe masterizimin Avaxus. Kënga “Ferrari” vjen me një klip atraktiv në të cilin këngëtarja shfaqet mjaft tërheqëse.
 


MË SHUME NGA Magazina