Gashi zbulon detaj të rëndësishëm nga bashkëpunimi me Njomzën
Sharr Travel

Gashi zbulon detaj të rëndësishëm nga bashkëpunimi me Njomzën

Gashi dhe këngëtarja shqiptare gjatë kësaj jave do të lansojnë duetin.

Gashi dhe Njomza kanë bashkuar forcat për projektin e ri muzikor të cilin do ta publikojnë këtë javë njofton këngëtari.

Ai ka ndarë një postim orë më parë në profilin e tij në Instagram, ku konfirmon se gjatë ditës së premte do të lansohet kënga.

Projekti mban titullin ‘Upset’ dhe nuk dihet ende nëse është shoqëruar me videoklip. 

 


MË SHUME NGA Magazina