Detaje nga albumi i ri i Pop Smoke
Sharr Travel

Detaje nga albumi i ri i Pop Smoke

Future, DaBaby, Lil Baby, Quavo, Swae Lee, Roddy Ricch, 50 Cent, do jenë pjesë e albumit.

Albumi i ri pas vdekjes së Pop Smoke do të dalë këtë të Premte, 3 korrik. Sot, Steven Victor  kreu i labelit Victor Victor i cili bashkëpunoi ngushtë me reperin ka zbuluar veprat e artit të albumit të ri.

Kopertina dhe bluza në numër të  kufizuar janë dizajnuar nga Virgil Abloh.

Victor tha se ishte kërkesë specifike e Pop Smoke për të hartuar Abloh kopertinën e albumit. Pasi publiku u ankuan për veprat e artit në mediat sociale, Victor tha se “do të bëhen ndryshime”.