Ardian Bujupi paralajmëron projektin e ri muzikor
Sharr Travel

Ardian Bujupi paralajmëron projektin e ri muzikor

Ardian Bujupi po vjen me këngë të re.

Këngëtari i njohur shqiptar i cili jeton dhe vepron në Gjermani, Ardian Bujupi, e ka paralajmëruar projektin e tij më të ri muzikor.

Nëpërmjet publikimit të një fotografie në Instagram ai ka treguar se po vjen me këngë të re dhe se do të jetë bashkëpunim.

Ardiani nuk ka dashur ta zbuloj emrin e bashkëpunëtorit ndërsa fansat kanë ngjallur interesim dhe mezi po presin publikimin e këngës.


MË SHUME NGA Magazina