Dafina Zeqiri, Lumi B dhe Ledri sjellin këngën “Aman”
Sharr Travel

Dafina Zeqiri, Lumi B dhe Ledri sjellin këngën “Aman”

Këngëtarët e njohur kosovarë, Dafina Zeqiri, Lumi B dhe Ledri, kanë publikuar bashkëpunimin e tyre më të ri.

Kënga quhet “Aman” dhe u publikua dje në ora 15:00 në kanalin zyrtar në Youtube.

Kënga është me ritme verore dhe ka arritur njën numër të konsiderueshëm të klikimeve.

Këtu më poshtë keni linkun e këngës:

 


MË SHUME NGA Magazina