Rita Ora bën këtë ndryshim në pamje
Sharr Travel

Rita Ora bën këtë ndryshim në pamje

Rita ndryshoi stilin e flokëve.

Rita Ora njihet si prej artisteve që nuk heziton të provojë eksperimente në dukje.

Këngëtarja, së fundi ka postuar disa fotografi nga udhëtimi i saj në Paris, ku shfaqet pak më ndryshe.

Ajo ka shkurtuar flokët dhe ky stil i ri po i shkon shumë asaj, ndërsa në imazhet që ndau me ndjekësit u pa me masa mbrojtëse.

Rita Ora është duke punuar për albumin e tretë muzikor, ndërsa nuk ka dhënë datë për ndonjë këngë të re. 


MË SHUME NGA Magazina