Rozana Radi festoi ditëlindjen e 41-të

Rozana Radi festoi ditëlindjen e 41-të

Rozana dje festoi ditëlindjen.

Rozana Radi më 6 korrik festoi ditëlindjen,  ajo mbushi 41 vjet jetë teksa njihet si këngëtare dhe bizneswoman.

Këngëtarja publikoi së fundi një fotografi në Instagram, përmes së cilës falënderoi të gjithë për urimet me rastin e ditëlindjes.

Në atë foto, artistja u shfaq me një fustan të shkurtër, teksa dukej e lumtur dhe në formën më të mirë të mundshme.

“  Flm per urimet  Nje dolli per veten time qe me shume se te fik qirinj me pelqen te ndez endrra”, ka shkruar ajo.