Jessica Simpson feston përvjetorin e gjashtë të martesës me Eric Johnson

Jessica Simpson feston përvjetorin e gjashtë të martesës me Eric Johnson

Jessica Simpson është duke festuar përvjetorin e gjashtë të martesës.

Këngëtarja 39 vjeçare në Instagram ndau një postim të dielën me anë të të cilit flet për partnerin e saj 40 vjeçar, Eric Johnson.

Në fotografi, Simpson dhe bashkëshorti i saj shfaqen mjaft të lumtur pranë njëri-tjetrit të cilët shihen duke mbajtur një flutur prej kristali.

“Eric Johnson, burri im, të dua”, ka shkruar artistja e hitit “With You” në përshkrim. “Gjashtë vite më parë unë u martova me shpirtin tim binjak. Gjithmonë ka qenë dhe do të jetë me mua”, vazhdoi Jessica.