Rita Ora dhe stili i saj unik
Sharr Travel

Rita Ora dhe stili i saj unik

Rita Ora krahas një artiste me një vokal të fuqishëm është edhe një femër e kompletuar në aspektin fizik.

Bukuroshja shqiptare ka linja të përkryera, stil me shumë shije të veshjes dhe herë pas here në rrjetet sociale ai tregon pikat e saj të forta.

Megjithatë, 29 vjeçarja në disa fotografi që ka hedhur së fundi në Instagram u shfaq me një stil interesant të veshjes, ndërsa që nuk munguan komplimentet nga ana e ndjekësve.

Në mesin e shumë komenteve, ai që ra në sy ishte ai nënës së Ritës, Verës e cila i la një shënim në gjuhën shqipe ku shkruan: U nuse qeshu pak.

Kujtojmë që Vera pothuajse në secilën fotografi i bën komente në gjuhën shqipe, ndërsa vet Rita përveç që tregon me krenari për prejardhje e saj shqiptare, ajo ka një tatuazh në trup ku shkuan “zog”.


MË SHUME NGA Magazina