Këtë të premte, Dafina publikon bashkëpunimin ndërkombëtar
Sharr Travel

Këtë të premte, Dafina publikon bashkëpunimin ndërkombëtar

Dafina Zeqiri vetëm pak ditë më parë lansoj super bashkëpunimin me Lumi B dhe Ledri Vula “Aman” e cila tashmë është kthyer në një hit të pa diskutueshëm veror.

Por, Dafina nuk është mjaftuar me kaq, pasi këtë të premte do të sjell një tjetër bashkëpunim e që këtë herë është me një artist nga Suedia.

Bëhet fjalë për reperin suedez, Gee Dixon me të cilin këngëtarja e suksesshme shqiptare do të sjell këngën me titullin “La Vida”.

Kënga është e vizuelizuar edhe me videoklip dhe dy artistet kanë bërë të ditur se do të publikohet këtë premte (10 korrik).

 

 


MË SHUME NGA Magazina