Aktorët e njohur në një lidhje së bashku?
Sharr Travel

Aktorët e njohur në një lidhje së bashku?

Prej disa kohësh, aktorët e njohur Chris Evans dhe Lily James janë përfolur për një lidhje të mundshme. Por fotot e publikuara së fundmi, vërtetojnë çdo dyshim.

Evans dhe James u fotografuan teksa ishin duke shijuar një shëtitje së bashku dhe konsumonin akullore në një park në Londër.

Ata duken shumë të lumtur përkrah njëri-tjetrit, por deri tani asnjëri prej tyre nuk ka konfirmuar romancën e re që sapo ka nisur mes tyre.


MË SHUME NGA Magazina