Osmani:E turpshme që po bllokohet ligji anti-covid
Sharr Travel

Osmani:E turpshme që po bllokohet ligji anti-covid

Kryeparlamentarja Vjosa Osmani tha se është e turpshme që po bllokohet ligji anti-covid.

"​8 persona vdiqën vetëm dje për shkak të #covid19. Megjithatë, Qeveria e KS dhe shumica e partive të koalicionit po bllokojnë miratimin e ligjit anti-covid, i cili do të mundësonte zbatimin e duhur dhe të ligjshëm të masave anticovative. E turpshme!", ka shkruar Osmani në "Twitter".


MË SHUME NGA Aktuale