Bebe Rexha jep detaje rreth albumit të ri
Sharr Travel

Bebe Rexha jep detaje rreth albumit të ri

Bebe Rexha po punon rreth albumit të ri muzikor.

Bebe Rexha ka kohë që nuk ka sjellë ndonjë projekt të ri muzikor, ndërsa fansat presin të dëgjojnë diçka nga ajo.

Pritjes së fansave po u vjen fundi, kjo ngase artistja bëri të ditur se është duke punuar rreth një albumi të ri.

Bebe thotë se gjatë gjithë kësaj kohe ajo ka punuar shumë bashkë me ekipin e saj dhe nuk është ndalur për asnjë moment.

“Mezi pres ta dëgjoni. Vetëm se nuk na është dukur e drejtë ta publikojmë gjatë kësaj periudhe. Sa më shpejt që bota të jetë në një vend më të mirë ne do ta publikojmë atë. Vetëm po presim që të jetë koha e duhur. Ju premtoj, ia vlen pritja”, shkroi ndër të tjera ajo. 


MË SHUME NGA Magazina