Ardian Bujupi dhe Xhensila Myrtezaj sjellin super-projektin “Panorama”
Sharr Travel

Ardian Bujupi dhe Xhensila Myrtezaj sjellin super-projektin “Panorama”

Një tjetër këngë me ritme të verës sapo është publikuar.

Ardian Bujupi dhe Xhensila Myrtezaj kanë bashkuar forcat për herë të dytë për një projekt muzikor.

“Panorama”, titullohet kënga e re e këtyre dy artistëve, të cilët e vizualizuan edhe me klip të punuar nga Entermedia.

Në klipin e këngës, Xhensila merr vëmendjen e të gjithëve me paraqitjen, teksa tregoi edhe rezultatet e palestrës e veshur me një ‘bodysuit’.

Më poshtë gjendet kënga “Panorama” nga Xhensila dhe Ardiani, e cila premton suksesin e duetit “Çika çika


MË SHUME NGA Magazina