Ledri Vula feston ditëlindjen dhe ka vetëm një dëshirë
Sharr Travel

Ledri Vula feston ditëlindjen dhe ka vetëm një dëshirë

Ledri Vula sot mbush plot 34 vjet jetë.

Ledri Vula me këtë datë feston ditëlindjen, andaj që kur ora shënoi 00:00, ai filloi të marrë urime të shumta,.

Me rastin e ditëlindjes së 34-të, reperi tha se ka vetëm një dëshirë dhe ajo është rikthimi në koncerte, për t’i argëtuar fansat e tij.

“ deshira jem per ket vit osht mu kthy nkoncert e ma jau pa durt nalt 1010“, ka shkruar Ledri sipër një fotografie, ku pranoi urime të shumta nga ndjekësit.

Kujtojmë se “Aman” është kënga e fundit e Ledrit, në bashkëpunim me Dafina Zeqirin dhe Lumi B. 


MË SHUME NGA Magazina