Nicole Scherzinger dhe Thom Evans planifikojnë të bëhen prindër
Sharr Travel

Nicole Scherzinger dhe Thom Evans planifikojnë të bëhen prindër

Nicole dhe Thom duket se së shpejti do ta zgjerojnë familjen.

Këngëtarja e njohur Nicole Scherzinger  dhe i dashuri i saj Thom Evans duket se kanë planifikuar ta çojnë marrëdhënien e tyre në një tjetër nivel, shkruajnë mediat e huaja, transmeton lajmi.net.

Madje sipas një burimi ata po planifikojnë edhe krijimin e familjes.

“Askush nuk duhet të jetë i surprizuar nëse së shpejti shpërndahen lajmet për një shtatzëni të mundshme”, ka thënë ky burim.

Më parë gjatë këtij muaji, ata ishin parë në Portugali, ku edhe kishin festuar ditëlindjen e 45-të të Nicole.


MË SHUME NGA Magazina