Vesa Luma risjell hitin e saj të para shumë vitesh
Sharr Travel

Vesa Luma risjell hitin e saj të para shumë vitesh

Vesa Lumi që kur u largua nga Kosova për të jetuar në Zelandën e Re bashkë me bashkëshortin dhe djalin tyre, ka pauzuar edhe nga karriera muzikore.

Por, atë herë pas here e kemi ndëgjuar duke kënduar në ndonjë postim në rrjetet sociale, por edhe me sjelljen e një projekti të ri me Denik Prizrenin gjatë qëndrimit në Kosovë vitin e kaluar.

Ndërsa tani Vesa ka risjellur këngën e saj të para shumë vitesh “Edhe për mu do të ketë një zemër” me të cilën mori pjesë në Top Fest 5 në vitin 2008.

Këngëtarja kosovar këndoi “live” ndërsa videon e publikoj në Instagramin e saj ku numëron gati 200 mijë ndjekës.


MË SHUME NGA Magazina