Përfundon intervistimi i presidentit Thaçit nga Dhomat e Specializuara
Sharr Travel

Përfundon intervistimi i presidentit Thaçit nga Dhomat e Specializuara

Rreth 6 orë ka zgajtur intervistimi i presidentit Hashim Thaçi nga Dhomat e Specializuara në Hagë.

Intervistimi për të dytën ditë me radhë ka përfunduar rreth orës 19:00, ndërsa presidenti ka dalë nga objekti i Gjykatës Speciale dhe nuk është prononcuar për media.

Ende nuk dihet nëse intervisitimi i tij do të vazhdojë edhe nesër.


MË SHUME NGA Aktuale