Milot Rashica feston Bajramin në Kosovë
Sharr Travel

Milot Rashica feston Bajramin në Kosovë

Miloti po e feston Kurban Bajramin pranë prindërve.

Futbollisti i njohur shqiptar, Milot Rashica, ndodhet në Kosovë së bashku me gruan dhe djalin.

Ai madje po e feston edhe festën e Kurban Bajramit pranë familjes së tij dhe në urimin e bërë shihet në foto me prindërit.

“Përhajr Kurban Bajrami”, ka shkruar Miloti pranë imazhit me prindërit dhe duket tejet i lumtur me ta.

Së fundmi ai i ka gëzuar ata me një dhuratë e që ishte një veturë e tipit ‘Range Rover’.

 


MË SHUME NGA Magazina