Edhe një viktimë nga koronavirusi në Kosovë, vdes pacienti nga Fushë Kosova

Edhe një viktimë nga koronavirusi në Kosovë, vdes pacienti nga Fushë Kosova

Edhe një pacient në Kosovë ka humbur betejën me koronavirusin.

Bëhet fjalë për Azem Berishën nga Fushë Kosova, i cili ndërroi jetë sot si pasojë e komplikimeve shëndetësore të shkaktuara nga COVID-19.

Lajmin për vdekjen e tij e ka dhënë zëdhënësi i komunës së Fushë Kosovës, Ali Topalli.

“Azemi (Berisha), bashkëvendasi e shoku im, iku nga kjo botë! Lajm që më shokoi, më trishtoi dhe më shtoi mërzinë aç shumë sa që ende nuk po besoj”, ka shkruar Topalli.


MË SHUME NGA Aktuale