​Monica Bellucci e Vincent Cassel serish së bashku

​Monica Bellucci e Vincent Cassel serish së bashku

Monica Bellucci dhe Vincent Cassel mbetën në një marrëdhënie të shkëlqyer pas divorcit. 

Ende ka spekulime se ish-bashkëshortët nuk pajtohen më së miri. Fotografitë nga Italia konfirmojnë të parën, dhe mohojnë të dytën.

Aktorja italiane Monica Belucci (55) dhe francezi i famshëm (53), ish-burri dhe kolegu i saj Vincent Cassel, qëndruan në Itali rreth dhjetë ditë më parë, me vajzat e tyre Deva (15) dhe Leoni (10).

Ata janë fotografuar në një restorant të famshëm duke shijuar darkën. Dhe arsyeja e mbledhjes ishte mjaft e veçantë.

Monica dhe vajza e saj më e madhe Deva filmuan në liqenin Como në Itali një fushatë të re për shtëpinë e modës "Dolce & Gabbana" me të cilën italiania e famshme bashkëpunoi në fillimin e karrierës së saj të modelimit, dhe mori pjesë disa vjet më parë në fushatën e diskutueshme për të treguar lidhjen midis modës dhe fesë.

Deva është gjithashtu e përfshirë në aktrim dhe në fushën e modës që ndjek në gjurmët e nënës së saj, ajo gjithashtu mori mbështetje nga babai i saj, i cili iu bashkua asaj në set.

Kjo imazh nga Italia zbulon gjithashtu se si do të duket Deva në fushatë.

Pas xhirimeve, Monica shkoi në Greqi, ku gruaja aktuale e Vincent Cassel, Tina Kunakey (23), me të cilën u martua në vitin 2018 në Francë dhe me të cilën ka një vajzë Amazonia, po qëndronte në të njëjtën kohë.

Monica dhe Vincent ishin martuar nga 1999 deri në 2013.

 


MË SHUME NGA Magazina