Dua Lipa me fotosesion të veçantë për “W Magazine”

Dua Lipa me fotosesion të veçantë për “W Magazine”

Dua Lipa ka pozuar për revistën e njohur.

Pas publikimit të bashkëpunimit të ri, Dua Lipa njofton se ka pozuar për numrin e ri të “W Magazine”.

Ajo pozoi për aparatin  Tim Walker për numrin e muzikës, ndërsa falënderon ekipin me të cilin e realizoi këtë set fotografik.

Në këto imazhe, Dua u shfaq me kostume të ndryshme, por secilën herë erdhi unike dhe tejet atraktive.

Kujtojmë se Dua Lipa së fundi ka publikuar videoklipin e këngës “Levitating” në bashkëpunim me Madonnën dhe Missy Elliott.