Cakaj takon deputetët e Listës së Luginës së Bashkuar

Cakaj takon deputetët e Listës së Luginës së Bashkuar

Ministri i Jashtëm në detyrë, Gent Cakaj, zhvilloi një takim me deputetët e zgjedhur të Listës së Luginës së Bashkuar.

Cakaj deklaroi se mbështetja e Shqipërisë për përfaqësuesit e Listës së Bashkuar.

“Ne do të vazhdojmë përpara e bashkërisht – së shpejti me masa të reja institucionale për ta mbështetur Luginën.”

Takimi i Cakajt me Shaip Kamberin, Nadije Beqirin dhe Armend Bajramin u mbajt në Tiranë./VP