Miley Cyrus paralajmëron lansimin e albumit të shtatë “Plastic Hearts”

Miley Cyrus paralajmëron lansimin e albumit të shtatë “Plastic Hearts”

Ajo gjatë kësaj jave ka treguar se është duke punuar në kopertinën e albumit të saj të ri.

Bëhet fjalë për këngëtaren e njohur, Miley Cyrus, e cila ka zbuluar se do të sjellë në treg albumin e shtatë me radhë, shkruan Daily Mail.

Në një postim në rrjetin social Instagram, Miley ka thënë se prodhimtaria muzikore do të lansohet më 27 nëntor të këtij viti.

Bukuroshja bionde kishte vendosur që të shkruaj edhe një përshkrim të gjatë, teksa theksoi se ka filluar punën që dy vite.

“Fillova në këtë album rreth dy vite më parë. Pata shumë çka të shfaq. Jo vetëm këngët, por të gjithë jetën time”, është shprehur ajo.

Mes tjerash Cyrus shtoi: “Natyra bëri atë çfarë unë shoh si favor, dhe shkatërrova diçka për veten time. Humba veten time në zjarr dhe gjeta veten në hi”.


MË SHUME NGA Magazina