Meta: Asnjë surprizë nga Kuvendi njëpartiak i inceneratorëve dhe mbetjeve

Meta: Asnjë surprizë nga Kuvendi njëpartiak i inceneratorëve dhe mbetjeve

Menjëherë sapo parlamenti ka rrëzuar dekretitn e presidentit për Kodin Zgjedhor, ka reaguar zoti Meta.

“Asnjë surprizë nga Kuvendi njëpartiak i inceneratorëve dhe mbetjeve! Me qetësi dhe dashuri!”, shkruan zoti Meta në rrjetet sociale. Statusin e tij ai e shoqëron me një fotomotazh i cili të le të kuptohet se parlamenti i dominuar nga socialistët po shkatërron gjithshçka dhe e ka shndërruar Shqipëri në një vend me grumbuj plehërash./RTSH