Megan Fox paraqet kërkesën për divorc nga Brian Austin Green

Megan Fox paraqet kërkesën për divorc nga Brian Austin Green

Megan Fox ka bërë zyrtarisht kërkesë për divorc nga bashkëshorti i saj, Brian Austin Green, sipas një raportimi.

Për TMZ, duke cituar dokumentet e gjykatës, aktorja 34 vjeçare thuhet se bëri këtë të mërkurën.

Në fillim të këtij viti, Green ndërkohë konfirmoi se çifti ishte ndarë pas gati dhjetë vjet martese.

Ish çifti ndajnë tre fëmijë së bashku, djemtë Noah, 8 vjeç, Bodhi, 6 vjeç dhe Journey, 4 vjeç.

Fox po kërkon kujdestari të përbashkët ligjore dhe fizike, raporton TMZ.

Green, 47 vjeç, tashmë ka lëshuar përgjigjen e tij dhe është në marrëveshje me pothuajse të gjitha çështjet, për TMZ. Sidoqoftë, sa i përket mbështetjes bashkëshortore, ylli i “Beverly Hills, 90210” thuhet se po kërkon që ai të mbetet ende i hapur për diskutim.

Përveç kësaj, TMZ raporton se data e ndarjes së Green dhe Fox ndryshojnë. Kjo e fundit deklaron se është nëntor 2019, ndërsa ish-partneri thotë mars 2020.

Sido që të jetë, Megan tashmë është duke e shijuar lidhjen e re me artistin Machine Gun Kelly. /Telegrafi/

 


MË SHUME NGA Magazina