Klopp po planifikon të shesë Shaqirin dhe Origin

Klopp po planifikon të shesë Shaqirin dhe Origin

Jurgen Klopp po mendon të shesë dyshen e Liverpoolit, sulmuesin Divock Origi së bashku me Xherdan Shaqirin në janar, për të mbledhur para për transferime të reja, raporton “Express”.

Të dy lojtarët kanë dështuar të dëshmojnë veten në “Anfield Road”, dhe do të largohen këtë janar për nga 20 milionë euro secili.