​Formacionet zyrtare, Napoli – Roma

​Formacionet zyrtare, Napoli – Roma

Janë publikuar edhe formacionet zyrtare të ndeshjes së rëndësishme të Serieë-A ndërmjet Napolit dhe Romës.

Ndeshja fillon nga ora 20:45 në “Sao Paolo” dhe këto janë formacionet zyrtare:

NAPOLI (4-2-3-1): Meret; Di Lorenzo, Manolas, Koulibaly, Mario Rui; Fabian Ruiz, Demme; Lozano, Zielinski, Insigne; Mertens.

ROMA (3-4-2-1): Mirante; Mancini, Cristante, Ibanez; Karsdorp, Pellegrini Lo., Veretout, Spinazzola; Pedro, Mkhitaryan; Dzeko.