Fansat aludojnë se Taylor Swift është fejuar me Joe Alwyn

Fansat aludojnë se Taylor Swift është fejuar me Joe Alwyn

Jeta sensuale e këngëtares me famë ndërkombëtare, Taylor Swift, gjithmonë ka qenë diskutim në mediat rozë.

Edhe kohëve të fundit është duke u bërë temë, pasi fansat po aludojnë se ajo është fejuar me Joe Alwyn, shkruan Mirror.

Kjo ka ardhur si rrjedhojë e tekstit të saj në këngën “Love Story”, ku ajo fliste për pranimin e një propozimi.

Foto: Mirror

“Prisni, a është duke përmendur Taylor që ka pranuar propozim”, është shprehur njëri prej komentuesve.

Sikurse edhe titulli i këngës së saj, Swift dhe Alwyn janë duke përjetuar dashurinë e vërtetë.

Foto: Mirror

Sa i përket projekteve muzikore, 31-vjeçarja është duke kryesuar në nominimet e “Grammy Awards 2021”.


MË SHUME NGA Magazina