Gashi uron Jay Z me këtë imazh për ditëlindje

Gashi uron Jay Z me këtë imazh për ditëlindje

Gashi ka uruar Jay Z me rastin e ditëlindjes.

Reperi i njohur shqiptar Gashi, i cili ka arritur shumë shpejt famë botërore, po korr suksese të mëdha në botën e muzikës.

Ndërsa sot Gashi ka publikuar një imazh së bashku me Jay Z, reperin e njohur botëror Jay Z.

Jay Z  vlerësohet gjerësisht si një nga hip-hop artistët më me ndikim në histori, dhe shpesh përmendet si një nga reperët më të mëdhenj të të gjitha kohërave.

Në imazhin e ndarë mund të shihet reperi shqiptar Gashi krahas Jay Z i veshur me xhaketë të kaltër dhe syze dielli.


MË SHUME NGA Magazina