“Ti je pjesa më e mirë e ditës”, Bieber i dedikon fjalët e ëmbla partneres

“Ti je pjesa më e mirë e ditës”, Bieber i dedikon fjalët e ëmbla partneres

Justin ka postuar një imazh të ëmbël me Haileyn.

Justin Bieber dhe Hailey Bieber janë çifti më i përfolur në showbizin ndërkombëtar.

Të dy jo rrallë herë i dedikojnë njëri tjetrit fjalë zemren romantike me postime në rrjete sociale.

Së fundmi ishte Justin ai që publikoi një imazh me Haileyn ku shkroi se ajo ishte pjesa më e mirë e ditës së tij.

“Pjesa më e mirë e ditës”, shkroi Justin në mbishkrimin e fotografisë së bukur.

 


MË SHUME NGA Magazina