Gashi realizon portretin e këtij personi në shpinën e tij

Gashi realizon portretin e këtij personi në shpinën e tij

Reperi Gashi ka realizuar një tatuazh të ri.

Gashi është një ndër reperët e njohur shqiptar i cili dita ditës po arrin suksese të reja.

Tashmë dihet se pasioni i reperit janë tatuazhet, të cilat numëron mjaft shumë në trupin e tij.

Së fundmi ai ka realizuar në qafën e tij sytë dhe vetullat e një vajze, ndonëse nuk ka zbuluar se kujt i takojnë ato.

Ndërsa poshtë syve mund të shihet edhe një pëllumb ku kombinohet mjaft bukur me syt¡ e vajzës.

”Ndonjëherë duhet ta shohësh shpinën tënde sikur ke dy shpina!”, shkroi Gashi.


MË SHUME NGA Magazina