Si u rikthye Bebe Rexha në “botën” e biondeve

Si u rikthye Bebe Rexha në “botën” e biondeve

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Bebe Rexha është rikthyer sërish në ‘botën’ e biondeve.

Mesa duket, asaj i është mërzitur me ngjyrën e kuqe dhe ka vendosur të kthehet sërish në origjinë.

Përmes një postimi në Instagram, këngëtarja ka treguar se po i rikthehet look-ut të mëparshëm dhe duket e lumtur për këtë.

“Vendosa të jetoj përsëri në botën e biondeve. Ndihem më shumë vetja. Ju dua”, ka shkruar Bebe krahas postimit.

 


MË SHUME NGA Magazina