Dafina merr vëmendjen e ndjekësve me flokët kaçurrela

Dafina merr vëmendjen e ndjekësve me flokët kaçurrela

Dafina ka ka publikuar pamje me flokë kaçurrela.

Këngëtarja e dashur për publikun, Dafina Zeqiri, është një prej emrave të estradës e cila shpesh tërheq vëmendjen me paraqitjet e saj.

Edhe së fundmi ajo ka bërë që të gjithë ta kthejnë kokën drejt saj dhe kësaj radhe me flokët kaçurrela.

Këngëtarja ka publikuar një Instastory ku ka treguar ‘look-un’ e ri, i cili kapi vëmendjen e fansave të saj mjaft shumë.

Së fundmi këngëtarja është përfolur për lidhjen me DJ Geek, ku çifti edhe postuan imazhe të ëmbla me njëri tjetrin./Lajmi.net/


MË SHUME NGA Magazina