Megan Fox shihet pa maskë

Megan Fox shihet pa maskë

Aktorja e njohur, Megan Fox, është paraqitur pa maskë mbrojtëse në shëtitjen e fundit.

Një veprim i tillë prej saj vjen pasi ajo hodhi poshtë aludimet, ku thuhej se Megan ishte kundër maskave, shkruan Daily Mail.

34-vjeçarja ditën e djeshme (e hënë) u pa në Clabasas, ndërsa nuk kishte respektuar rregullin antiCOVID.

Me një veshje plot stil, Megan padyshim që mori vëmendjen e audiencës, derisa theksoi edhe tiparet e formësuara trupore.

Ylli kishte përshtatur një bluzë dhe pantallona të zeza, kurse mbi kishte hedhur një xhaketë me nuancë të gjelbër.

Fytyra e saj ishte e tëra me makijazh, ndër buzët kësaj radhe kishte zgjedhur t’i bëjë të kuqe.

Ndërkaq, Fox në një deklaratë në rrjete sociale ka deklaruar se nuk është kundër vendosjes së maskës, ani pse nuk kishte vendosur të tillë.