Aktorët e njohur të Hollywood kapen ‘mat’ duke u puthur në një shëtitje

Aktorët e njohur të Hollywood kapen ‘mat’ duke u puthur në një shëtitje

Lucy Hale dhe Skeet Ulrich janë parë duke u puthur.

Të dy duket se ishin një çift i ri ndërsa putheshin dhe mbaheshin për dore ndërsa ishin ulur jashtë me ushqimin dhe kafen e tyre.
Lucy dhe Skeet goditën Sweet Butter Kitchen në zonën Sherman Oaks, duke mbajtur afër me krahët rreth njëri-tjetrit ndërsa ecnin për në restorant.

Ndërsa prisnin për një tryezë, ata qëndruan afër dhe dukeshin të pandashëm, ndërsa përqafoheshin njëri-tjetrin, krah për krah, ballë për ballë dhe gjithashtu me Skeet që qëndronte pas Lucy dhe i varnin krahët rreth qafës dhe shpatullave.


Aktorët i mbajtën veshjet e tyre të rastësishme për shëtitje në fundjavë, me të dy të veshur me xhinse dhe atlete, dhe një majë të bardhë tank dhe majë të gjatë me mëngë të gjata për Lucy, dhe një mëngë të zeza dhe kapak për Skeet.

Lucy gjithashtu kishte veshur një maskë të zezë për fytyrën, një çantë me kryq dhe disa unaza.