Sot dy ndeshje interesante në basketbollin kosovar

Sot dy ndeshje interesante në basketbollin kosovar

Superliga e Kosovës në basketboll vjen sot me dy përballje interesante.

Takimi i parë do të jetë mes kundërshtarëve të vjetër, Bashkimit dhe Sigal Prishtinës.

Takim tjetër është ai ndërmjet Trepçës dhe Ponte Prizrenit. 

Superliga – Java 21

E shtunë

17:00 Bashkimi – Sigal Prishtina

19:00 Trepça – Ponte Prizreni