Rrahmani pritet të jetë titullar ndaj Beneventos

Rrahmani pritet të jetë titullar ndaj Beneventos

Napoli dhe Benevento pritet që të ndeshen sot në kuadët të Serie A. Tashmë janë publikuar formacionet e mundshme të dy ekipeve dhe aty është edhe kapiteni kosovar, Amir rrahmani, i cili pritet të jetë startues.

Napoli: Ospina; Di Lorenzo, Rrahmani, Koulibaly, Ghoulam; Fabian Ruiz, Bakayoko; Politano, Zielinski, L. Insigne; Mertens.

Benevento: Montipò; Depaoli, Tuia, Barba, Foulon; Hetemaj, Schiattarella, Viola; Ionita, Caprari; Lapadula.