Ikona e stilit Naomi Campbell, merr vëmendje me dukjen

Ikona e stilit Naomi Campbell, merr vëmendje me dukjen

Ajo tregoi plot stil me veshjen e saj ndërsa bënte pazar në Burberry në New York City të mërkurën.

Mbretëresha e pasarelave u pa në lagjen e modës të SoHo me një dukje elegante.

Naomi nuk e lejoi që pandemia ta ndalonte atë të dukej më së miri ndërsa doli me një pallto të zezë me teksturë, fustan portokalli dhe të koordinoni dukjen me atletet Nike.

Duke shtuar magjepsjen, Campbell e mbajti të fshehur shikimin e saj të zymtë pas një palë syzeve. Bukuroshja e pistës mbante një çantë të zezë në njërën dorë dhe një çantë të madhe pazari në tjetrën ndërsa dilte nga makina e saj.

Campbell lëshoi flokët teksa i binin poshtë gjoksit të saj të ndara në mes, duke mos shmangur aksesorët, ajo vuri disa unaza në gishta.

Duke iu përmbajtur protokolleve COVID-19, modelja u sigurua që të mbante të fshehur gojën dhe hundën pas maskës së fytyrës.

Pasi përfundoi blerjen Naomi u kthye te automjeti i saj dhe i futi çantat në vendin e pasmë. Shëtitja e Naomi të mërkurën vjen pak pasi Pharrell Williams zbuloi se ajo frymëzoi këngën e tij të vitit 2005 Hollaback Girl me Gwen Stefani.