Dua Lipa rikthehet në Londër nis punën për realizimin e këngëve të reja

Dua Lipa rikthehet në Londër nis punën për realizimin e këngëve të reja

Ajo ka kaluar kohën së fundi në izolim në SHBA me të dashurin Anwar Hadid.

Dhe Dua Lipa u kthye në Londër të mërkurën ndërsa ndau një seri të fotografive në Instagram duke përfshirë një përqafim dhuruar qenit të saj të dashur Dexter.

Krijuesja e hitit, New Rules u pa gjithashtu në një studio regjistrimi ndërsa dokumentoi kthimin e saj në Londër me mbishkrimi: “+44 përsëri në habitatin tim natyror”.

Dua u shfaq e entuziazmuar që u kthye në qytetin e saj të lindjes ndërsa pozoi me një veshje shumëngjyrëshe.

Ylli u fut në xhaketë të mbushur rozë, të bardhë dhe portokalli të veshur mbi një bluzë rozë, të cilën ajo e shoqëroi me xhinse të bardha.

Dua shtoi një kapelë me ngjyrë të verdhë të ndritshëm sportive në dukjen e saj dhe një palë take.

Kështu me veshjen e saj, ajo madje këput reflektimin e saj në dritaren e një makine ndërsa qëndronte jashtë.

Këngëtarja ishte qartë e lumtur që ishte në shtëpi ndërsa u bashkua me qenin e saj para se në dukje të përgatitej për të bërë muzikë të re.

Muajin e kaluar, këngëtarja u zbulua se ishte nominuar për tre kategori në çmimet Brit Awards derisa arriti të fitoi çmimin për albumin më të mirë pop.