Taylor Swift lanson videospotin e këngës Mr. Perfectly Fine

Taylor Swift lanson videospotin e këngës Mr. Perfectly Fine

Swift zbuloi në Twitter se ajo e shkroi këngën në vitin 2008, por nuk kishte vendosur ta lansonte deri tani.

Taylor Swift ka publikuar video projektin e saj më të ri, “Mr. Perfectly Fine”, si një surprizë para debutimit të ri-regjistrimit të albumit “Fearless” (Taylor’s version), të paralajmëruar kohë më parë.

Swift zbuloi në Twitter se ajo e shkroi këngën në vitin 2008, por nuk kishte vendosur ta lansonte deri tani.

Kënga përmban një përzierje klasike të zhanrit “country” me pop si dhe ka edhe nuanca të shtuara të rockut.

Teksti i këngës e gjen atë duke lundruar në trazirën e një ndarjeje me disa fjalë fjalësh – “Unë isha një ‘Miss Mjerimi’, që kur ti më le”.

“Mr. Perfectly Fine”, për më pak se 24 orë, ka grumbulluar mbi dy milionë klikime në YouTube.

Ndryshe Swift javën e kaluar ndau listën e plotë të këngëve të reja për “Fearless”.

Artistët, Keith Urban dhe Maren Morris, e bëjnë albumin e ri të Swift akoma më të veçantë.

Brenda albumit ka këngë të pa publikuara të tilla si; “Don’t You”, “Bye Bye Baby” dhe “You All Over".