Një 62 vjeçare e jashtëzakonshme si Madonna

Një 62 vjeçare e jashtëzakonshme si Madonna

Mbetet një ndër ikonat botërore dhe këtë Madonna e tregon dhe me paraqitjen e saj. Ylli i muzikës shfaqet gjithmonë e kuruar në detaje, saqë vështirë të besohet se në të vërtetë është 62 vjeç. Madonna sfidoi moshën e saj dhe tregoi së fundmi një shkëlqim rinor në imazhet e reja nga shfaqja e parë e filmit “Madame X”.

E veshur me “Gucci”, këngëtarja mbante veshur një xhaketë kombinuar me një palë pantallona të shkurtra, geta rrjetë si dhe një palë çizme të gjata, veshje e cila dukej perfekt me flokët e saj bionde të gjata.

Rrezatimi i të rinjve: Madonna shfaqi pamjen e saj për xhelozi rinore dhe fizikun e saj të përshtatshëm të mërkurën ndërsa ngarkoi një mori fotografish në Instagram

Sigurisht drita e duhur dhe disa filtra e bënë të mundur që mbretëresha e pop-it ta linte në hije moshën e vërtetë. Fituesja e shtatë herë e çmimeve Grammy zbuloi se mezi po pret t’i tregonte botës për filmin, ndërsa falenderoi të gjithë ata që kontribuan në këtë projekt gjatë muajve të fundit. 

Vajza Gucci: Megastar 62-vjeçar i muzikës pop shfaqi një shfaqje të dobët në një palë çorape rrjetë dhe një ngritje shumëngjyrëshe Gucci gjatë shfaqjes së parë të filmit të saj të koncertit Madame X

Pamja e plotë: Ajo gjithashtu ka rastisur të kapë disa selfie që e treguan me xhaketën e saj të kopsuar dhe një fedora Gucci në majë të kokës së saj