Ashley Young larg Serisë A

Ashley Young larg Serisë A

E ardhmja e Ashley Young duket se do të jetë larg Serisë A.

Mbrojtësit i skadon kontrata në fund të sezonit me Interin dhe drejtuesit e klubit zikaltër, për momentin, nuk i kanë ofruar rinovimin e kontratës.

Sipas mediave italiane, 35-vjeçari me shumë mundësi gjatë mekatos së verës do të rikthehet në kampionatin anglez tek Watfordi, skuadër në të cilën ai është promovuar si lojtar.