Emily Ratajkowski mahnit me paraqitjen teksa del për një shëtitje

Emily Ratajkowski mahnit me paraqitjen teksa del për një shëtitje

Modelja e njohur u pa rrugëve të qytetit të New York.

Emily Ratajkowski mirëpriti fëmijën e saj të parë, djalin Sylvester, me burrin Sebastian Bear-McClard më 8 mars, shkruan Daily Mail.

Por modelja 29-vjeçare u pa duke shijuar një kohë të shëndetshme larg të porsalindurit të saj të enjten ndërsa kishte disa punë në NYC.

Para se të dilte jashtë, Ratajkowski hyri në Instagram për të zbuluar se ajo kishte ‘koordinuar’ veshjet me Sylvester për atë ditë.

Dyshja nënë-bir secili veshi pantallona të bardha xhins me qëndisje shumëngjyrëshe. Emily paraqiti modele të ndryshme lulesh, ndërsa Sylvester’s ishin të mbuluara me lepuj lepur dhe letra.

Aktorja e Gone Girl përfundoi ansamblin e saj me një majë me mëngë të gjata me mëngë të gjata që ajo futi në brezin e pantallonave të saj.

Ajo rrëshqiti këmbët në një palë atlete të bardha dhe të ndezura, dhe nguli belin me një rrip të zi.

Flokët zeshkane të Ratajkowskit ishin të ndara në mes dhe derdheshin mbi shpatullat e saj në valë të lëshuara, ndërsa një maskë mbulonte pjesën më të madhe të fytyrës së saj.

Duke shtuar një nuancë magjepsjeje, Emily mbërtheu një palë rrathë ari në veshët e saj dhe rrëshqiti disa nuanca elegante për portretet e saj në Instagram.