Dafina Zeqiri zbulon se ajo ka përfunduar pjesën e dytë të “Vuj Vuj Vuj”

Dafina Zeqiri zbulon se ajo ka përfunduar pjesën e dytë të “Vuj Vuj Vuj”

Këngëtarja e dashur për publikun ka risi sa i përket projekteve muzikore.

Dafina Zeqiri njihet si njëra ndër këngëtaret më të dashura të publikut shqiptar.

Ajo pëlqehet shumë për stilin e saj të veçantë si në veshje ashtu edhe në këngët të cilat i publikon.

Vitin e kaluar këngëtarja kishte publikuar projektin muzikor me titull “Vuj Vuj Vuj”, i cili u prit tejet mirë nga fansat e Dafinës dhe si duket ajo ka vendosur që t`i befasojë fansat e saj me një version të ri të këngës.

Ajo përmes Instagramit ka bërë të ditur se “Vuj Vuj Vuj” po vjen në versionin numër 2.

“Mirëmengjes sapo përfunduam projektin e radhës. “Vuj Vuj Vuj” 2 po vjen”, shkroi Dafina si mbishkrimin të një videoje me stafin e saj.