Luks i shfrenuar, Bebe Rexha hap dyert e vilës 2 milionë dollarëshe

Luks i shfrenuar, Bebe Rexha hap dyert e vilës 2 milionë dollarëshe

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha ka hapur dyert e shtëpisë së saj në Hollywood Hills, California.

Rexha tregon se e bleu vilën luksozë në vitin 2018, për më shumë se 2 milionë dollarë.

Nga salloni gjigant e deri te pishina luksoze, shtëpia e Bebe Rexhës ofron të gjitha komoditetet dhe është konsideruar si një ndërthurje e stilit francez dhe italian.