Irina Shayk zhvishet për kampanjën e re

Irina Shayk zhvishet për kampanjën e re

Modelja e njohur Irina Shayk është ndër emrat më të kërkuar të industrisë së modës.

Bukuroshja së fundi ka realizuar një kampanjë të re, në të cilën u shfaq atraktive teksa nuk mbante pothuajse asgjë në trup.

Irina kishte veshur vetëm të brendshme në pjesën e poshtme, ndërsa sipër nuk mbante fare reçipeta dhe mbuloi gjoksin me anë të duarve.

Modelja bëri lëvizje provokuese para kamerës, ndërsa në sy të bie fakti se kishte vendosur vetëm pak grim në fytyrë.