Dua Lipa kujton pushimet përmes fotografive atraktive

Dua Lipa kujton pushimet përmes fotografive atraktive

Dua ndan imazhe nga pushimet.

Dua Lipa është një ndër emrat më të suksesshëm të industrisë së muzikës, e cila numëron shumë suksese, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja, së fundi ka publikuar fotografi në rrjete sociale, në të cilat shfaqet atraktive nga pushimet.

Me ato imazhe, ajo kujtoi momente të shumta të kishte kaluar bashkë me të dashurin dhe shoqërinë e saj.

Nuk munguan fotot nga plazhi, pranë Anwarit dhe argëtimet në mbrëmje bashkë me shoqërinë e saj.