2Ton lanson nesër këngën e re

2Ton lanson nesër këngën e re

Artisti ka paralajmëruar këngën e re për nesër.

2Ton është ndër artistët shqiptar më aktiv me projekte të reja muzikore, të cilat pëlqehen nga fansat e tij.

Artisti kishe paralajmëruar se po punonte për një projekt të ri muzikor tash e disa javë dhe si duket pritjes i erdhi fundi, ai ka zbuluar se nesër po sjell projektin e ri muzikor përmes Instastory.

Ndërsa sot ai ndau pamje të vetes në Instastory ai zbuloi se kënga vjen nesër në tregun muzikor.

Ndërkohë kënga e fundit e 2Ton mbetet “Ftyra Jote” e cila u prit mjaft mirë nga publiku shqiptar.