Trevor Noah dhe Minka Kelly janë ndarë

Trevor Noah dhe Minka Kelly janë ndarë

Rezidencë prej 27.5 milion dollarësh do të ndihet e vetmuar tani.

Trevor Noah dhe Minka Kelly thuhet se janë ndarë, vetëm disa muaj pasi ai bleu një fole masive të dashurisë në Bel Air, shkruan Page Six.

Një burim i tha People të dielën se drejtuesi i “The Daily Show” dhe aktorja e “Friday Night Lights” u ndanë pasi u lidhën për herë të parë gushtin e kaluar, transmeton lajmi.net.

Ndërsa çifti kryesisht qëndroi jashtë vëmendjes dhe kurrë nuk e konfirmoi publikisht lidhjen e tyre, yjet festuan ditëlindjen e tij të 37-të së bashku në shkurt.

Kelly, 40, u pa gjithashtu me një tufë balonash për ditën e madhe të bukuroshes së saj.

Në janar, Noah thuhet se bleu një shtëpi me gjashtë dhoma gjumi për çiftin pavarësisht deklaratës së tij të mëparshme që ai kurrë nuk do të jetonte me një të dashur (megjithëse ai tha se nuk ishte kundër martesës).